• خانه
  • اخبار
  • افشاگری در رابطه با پرچم‌دارهای جدید هواوی از روی قاب
افشاگری در رابطه با پرچم‌دارهای جدید هواوی از روی قاب

افشاگری در رابطه با پرچم‌دارهای جدید هواوی از روی قاب

همان‌طور که خوانندگان محترم وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، پرچم‌دار جدید هواوی به‌زودی رونمایی خواهد شد. اگر تمامی شایعات مرتبط با میت 20 و میت 20 پرو درست باشند، انتظار می‌رود که عرضه نهایی این دو محصول در 16 اکتبر سال جاری میلادی اتفاق بیفتد.

مطالب مرتبط

گشت‌وگذار در میان افشاگری‌ها و شایعات ضدونقیض در رابطه با این دو همراه هوشمند و تطبیق دادن آن‌ها با واقعیت کار بسیار دشواری است. اما قاب‌های جدید و با کیفیتی که به‌تازگی برای میت 20 پرو ساخته‌شده‌اند، برخی از این شایعات را تائید می‌کنند. یکی از این شایعات در رابطه با ماژول دوربین مستطیلی شکل این همراه هوشمند است که هواوی آن را در برخی از ویدیوهای تبلیغاتی‌اش افشا کرده است و تئوری حال حاضر این است که این تلفن همراه هوشمند از دوربین سه‌گانه بهره‌مند خواهد شد که از حالت بسیار جذاب ” حالت زیرآب” پشتیبانی می‌کند.

افشاگری در رابطه با پرچم‌دارهای جدید هواوی از روی قاب

از دیگر مشخصات مربوط به این همراه هوشمند بهره‌مندی از صفحه‌نمایش شیاردار بسیار بزرگی است که جایگاه بلندگو و دوربین جلویی این دستگاه شده است. البته فضای خالی‌ای در سمت راست این شیار قرار دارد که با توجه به تجربیات ما، نمی‌تواند جایگاه فناوری پیشرفته تشخیص چهره باشد ولی ممکن است حسگرهای نوری قوی‌ای در این فضا تعبیه شده باشد.

همچنین رابط کاربری سیاه‌وسفید این تلفن همراه هوشمند که از طریق بخشی از این قاب هوشمند نمایان است گواهی بر استفاده از پنل OLED در این دو همراه هوشمند است. انتظار می‌رود که میت 20 پرو از صفحه‌نمایشی 6.9 اینچی با رزولوشن 1440×3120 استفاده کند و این در حالی است که میت 20 از صفحه‌نمایش 6.3 اینچی با رزولوشن 1080×2244 پیکسل بهره‌مند خواهد شد.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی