هواوی P30 پرو با دوربین چهارگانه عرضه می‌شود

هواوی P30 پرو

بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی سازنده قاب‌های اصلی تلفن همراه هوشمند هواوی P30 پرو، می‌توان گفت که این تلفن همراه هوشمند در بدنه پشتی خود از دوربین چهارگانه ویژه‌ای بهره‌مند خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که تصاویر منتشرشده از همین سازندگان قاب تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 نشان‌دهنده این است که این همراه هوشمند از دوربین سه‌گانه در بدنه پشتی خود پشتیبانی خواهد کرد که به میزان یک لنز از دوربین به‌کاررفته در هواوی P30 پرو کمتر است. با موبایلستان همراه باشید.

هواوی P30 پرو

مطالب مرتبط

هم‌اکنون ماه‌ها تا تاریخ عرضه تلفن همراه هوشمند هواوی P30 پرو فاصله‌داریم بنابراین نمی‌توان به‌صورت کامل به این افشاگری‌ها اتکا کرد. بااین‌حال به‌کارگیری از دوربین چهارگانه در بدنه پشتی این تلفن همراه هوشمند بسیار منطقی به نظر می‌رسد. استفاده از این سیستم دوربین موجب شده است تا هواوی بتواند به کاربری‌هایی نظیر زوم نوری 3x، استایل بوکه مصنوعی درزمینهٔ تصاویر حالت پرتره و نیز عملکرد بهبودیافته در شرایط با نور کم برسد.

البته افزوده شدن لنز چهارم موجب شده است تا خلاقیت هواوی درزمینهٔ عکس‌برداری با این تلفن همراه هوشمند بسیار زیاد شود. در اصل، این چیزی است که واتر جی به‌عنوان مدیر بخش اروپایی هواوی پیش‌ازاین اعلام کرده بود. البته لازم به ذکر است که چیدمان عمودی لنزها در این تلفن همراه هوشمند نیز کاملا رعایت شده است و هر چهار لنز به‌صورت منظم در بالای فلش دوربین آن قرارگرفته است و فلش دوم نیز در میان دوربین چهارگانه واقع شده است. همچنین لازم به ذکر است که برخی از سه‌گانه بودن دوربین اصلی تلفن همراه هوشمند هواوی P30 حکایت می‌کنند.

هواوی در حوزه فناوری پیشتاز خواهد بود

جالب اینجاست که هواوی برای این تلفن همراه هوشمند از طراحی شیار قطره آب استفاده کرده است و به کار بردن طراحی حفره صفحه‌نمایش را به هواوی نوا 4 میان رده خود محدود کرده است. لازم به ذکر است که طراحی حفره صفحه‌نمایش جایگاه بیشتری را برای صفحه‌نمایش در نظر می‌گیرد. بااین‌حال به‌احتمال بسیار قوی به استفاده از این طراحی به پرچم‌دار بعدی هواوی  موکول شده است.


بیشتر بخوانید

1
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

یک دیدگاه

  • Avatar حسینی
    01 دی 1397

    ممنون از مطالب خوبتون

مطلب پیشنهادی
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟