برنامه جدید اینستاگرام برای اینفلونسرها

اینفلونسر

خبرهایی که به‌تازگی به موبایلستان رسیده‌اند حاکی از آن هستند که اینستاگرام برنامه دارد تا به اینفلونسرهای خود ابزار ویژه‌ای را اهدا کند که اطلاعات عمیق‌تری را در رابطه با فالوورهایشان در اختیار آن‌ها می‌گذارد. این ابزار در قالب حساب‌های کاربری سازنده (Creator Accounts) در اختیار کاربران گزینش‌شده اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

یکی از مقامات رسمی اینستاگرام به‌تازگی اعلام کرده است که این کمپانی قصد دارد تا از این نکته اطمینان حاصل کند که:ـ اینستاگرام بهترین و راحت‌ترین مکان برای ساخت اجتماعات هواداران، ایجاد سازنده‌ها و برندهای شخصی است.» این حساب‌های کاربری سازنده برای داشتن کاربری‌ای نظیر پروفایل‌های تجارت محور طراحی‌شده‌اند و بینش‌های عمیقی نظیر اطلاعاتی در رابطه با فالو و آنفالو ها به کاربران ارائه می‌کند. اینفلونسر ها همچنین خواهند توانست تا در رابطه با تغییرات شمار فالوور ها اطلاعات هفتگی و روزانه به دست آورند و به‌این‌ترتیب در رابطه با دلیل افزایش یا کاهش فالوور های خود تصمیم‌گیری درستی اتخاذ کنند.

همچنین ابزار پیام‌رسانی مستقیم به کاربران اینستاگرام اجازه خواهد داد تا متن‌های شرکای برندها و دوستان خود را فیلتر کنند. علاوه بر این، اینفلونسرها خواهند توانست تا ابزار ارتباطی خود با فالوورهایشان را نیز انتخاب کنند.

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از مقامات اینستاگرام، این قابلیت‌های جدید در حال حاضر بر روی گروه بتای کوچکی مورد آزمون قرار گرفته است اما انتظار می‌رود تا تمامی این قابلیت‌ها در حدود سال 2019 میلادی برای همه اینفلونسرها در دسترس قرار بگیرد. به‌این‌ترتیب باید منتظر بود و دید که این بار شبکه اجتماعی اینستاگرام برای مخاطبان خود چه شگفتی جدیدی به همراه خواهد آورد.

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفت

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی