اخبار

همراه تاشوی مایکروسافت با نام آندرومدا در سال 2019 عرضه خواهد شد

آندرومدا قرار است تا نام محصول جدید شرکت مایکروسافت باشد که قرار است تا به عنوان یک تلفن همراه هوشمند تاشوی ویژه عرضه شود و به نوعی بازگشت این شرکت به سمت بازار تلفن همراه هوشمند است. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این محصول ممکن است موجب شود که شرکت مایکروسافت بتواند در بازار تلفن همراه هوشمند به یک پیشرو بدل شود. آندرومدا  قرار است تا یک نمایشگر تاشوی بسیار ویژه داشته باشد و بسیاری از افراد از  آن با نام سرفیس فون نیز اخبار متعددی را مطالعه کرده بودند.

همراه تاشوی مایکروسافت با نام آندرومدا در سال 2019 عرضه خواهد شد

در حقیقت این تلفن همراه هوشمند قرار است تا یک محصول هیبریدی باشد که موجب خواهد شد تا ویندوزفون در حد واصل بین تلفن همراه هوشمند و تبلت قرار گرفته و این تلفن همراه را به یک گزینه ایده آل برای کسانی تبدیل کرده است که دوست دارند تا محصولی با کارایی سری سرفیس را در ابعاد یک تلفن همراه هوشمند در اختیار داشته باشند.

تلفن همراه هوشمند آندرومدا پس از باز شدن امکان تبدیل شدن به یک تبلت با ابعاد کوچک را نیز دارد و در شرایط تا بودن، یک تلفن همراه نه چندان نازک خواهد بود. بر اساس این اطلاعات قرار است تا آندرومدا در سال 2019 میلادی روانه بازار شود. البته هنوز مشخصات فنی این تلفن همراه هوشمند مشخص نشده است و باید منتظر اعلان رسمی شرکت مایکروسافت درباره این تلفن همراه هوشمند باقی ماند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟