رنگ‌های جدید برای نسل بعدی آیفون

29 جولای 2018
رنگ‌های جدید برای نسل بعدی آیفون

تا کنون شایعاتی را در رابطه با رنگ‌های جدید ارائه شده برای آیفون‌های سال میلادی جاری در وب‌سایت موبایلستان و سایر منابع خبری اینترنتی شنیده‌ایم اما شایعات اخیر منتشر شده در این رابطه مربوط به ارزان‌ترین آیفون میان این سری از آیفون‌هایی است که امسال به بازار خواهند آمد. آیفون 6.1 اینچی مجهز به صفحه نمایش ال سی دی ممکن است علاوه بر رنگ‌هایی که پیش از این در رابطه با آن‌ها صحبت‌هایی به میان آمده بود، در رنگ‌های زرد و خاکستری مایل به قهوه‌ای نیز عرضه شود.

مطالب مرتبط

مینک چی کو به‌عنوان یکی از تحلیل گران اپل سابقا اظهار کرده بود که این آیفون در رنگ‌های آبی، نارنجی، قرمز، خاکستری و سفید تولید خواهد شد اما گزارش‌های جدید در این رابطه خبر از افزوده شدن دو رنگ دیگر به این خط تولید را نیز در پی دارند که البته به نظر می‌رسد که رنگ قرمز در میان آن‌ها دیده نمی‌شود.

رنگ‌های جدید برای نسل بعدی آیفون

اگر اپل تولیدات این مدل ویژه را با افزودن رنگ‌های ذکرشده آغاز کند شاهد عرضه بزرگ‌ترین بازه رنگی از سوی این کمپانی خواهیم بود که از زمان عرضه آیفون 5C در سال 2013 میلادی تاکنون تجربه نشده است. اگر به یاد داشته باشید مدل 5C هم در رنگ‌های متفاوتی عرضه شد که البته تنها شامل 5 رنگ می‌شد اما شاهد آن هستیم که آیفون جدید یاد شده که نام آن هنوز تائید نشده است، در هفت رنگ متفاوت تولید خواهد شد.

پایان عصر نرم‌افزارهای ۳۲ بیتی بر روی دستگاه‌های اپل

بااین‌حال هنوز در رابطه با گزینه‌های رنگ ارائه شده برای آیفون X2 صحبتی به میان نیامده است ولی گزارش‌های قبلی مینک چی کو در این رابطه ادعا داند که این دستگاه اپل در رنگ‌های سفید، سیاه و طلایی به بازار عرضه خواهد شد. البته اطلاعات ما درباره تاریخ دقیق رونمایی از این آیفون‌ها از جانب اپل روشن نیست اما انتظار می‌رود که این دستگاه‌ها در ماه دسامبر سال میلادی جاری رونمایی شوند.


مطالعه بیشتر

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی