مشکلات جدید برای دستگاه های اپل

اپل برای بسیاری از خوانندگان موبایلستان نماد امنیت دستگاه است ولی گزارش جدید منتشر شده خبر از وقوع مشکلات جدید برای دستگاه های اپل دارد که موجب کاهش فروش این شرکت شده است و نگرانی بزرگی برای مسئولان این کمپانی به وجود آورده است.

مطالب مرتبط

این مشکلات جدید برای دستگاه های اپل مربوط به سری آیفون و مک بوک است و عملا بخش عمده محصولات این شرکت و به طبع آن درآمد این شرکت را تحت تاثیر قرار داده است. آیفون نسل جدید یعنی سری Xs و Xr با مشکل نمایشگر روبرو هستند و نمایشگر این سری به صورت نگهانی از کار افتاده و برای مدتی کاربر را از کارکردن با دستگاه بازخواهد داشت.

مشکلات جدید برای دستگاه های اپل

مشکل سری مک بوک نیز به صفحه کلید پروانه این مدل بازگشته و کاربران از آن شکایات متعددی را به اپل ارسال کردند. این دو مورد موجب شده است که اپل در خطر افت فروش قرار داشته باشد. به این ترتیب باید به زودی منتظر ماند تا با رفع شدن مشکلات جدید برای دستگاه های اپل شاهد بهبود شرایط این کمپانی باشیم و در غیز این صورت، افت فروش ادامه خواهد داشت و اپل شرایط نامناسبی را تجربه خواهد کرد. از طرفی بیانه رسمی درباره مشکلات جدید برای دستگاه های اپل منتشر شده است که نشان دهنده تائید این مشکلات توسط این شرکت است و به همین دلیل نیز باید منتظر بهینه سازی محصولات یاد شده توسط این کمپانی آمریکایی بود که البته تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

اپل اعلام کرد که iOS 10.2 از همین الان شروع به کار کرد

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی