احتمال حذف جک 3.5 میلی‌متری از گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 11

احتمال حذف جک 3.5 میلی‌متری از گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 11

خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند که کمپانی سامسونگ همیشه سیاست خود را بر مبنای عدم حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون از پرچم‌دارانش اعلام کرده بود و همیشه به این تصمیم خود می‌بالید. بااین‌حال به نظر می‌رسد که این کمپانی نیز مانند سایر تولیدکنندگان تلفن‌های همراه هوشمند تسلیم این روند جدید شده و قصد دارد تا جک هدفون را از نوت 10 سال 2019 میلادی و گلکسی اس 11 سال 2020 حذف کند.

مطالب مرتبط

دلیل انجام این کار این است که هدفون‌های بی‌سیم به‌تازگی بسیار عمومیت‌یافته‌اند و بر اساس تحلیل‌های مرکز Strategy Analytics، بازار جهانی هدفون‌های بی‌سیم تا سال 2019 به 73.9 میلیون عدد می‌رسد و تا این رقم تا سال 2022 به میزان 100 میلیون افزایش خواهد داشت. این رقم درواقع نشان‌دهنده رشد 42 درصدی در طی سه یا چهار سال است.

این گزارش حاکی از آن است که سامسونگ هم‌اکنون گزینه حذف جک 3.5 میلی‌متری را از گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 11 موردبررسی قرار داده است و احتمال انجام این کار از سوی سامسونگ زیاد است. این امر به این کمپانی اجازه می‌دهد تا ظرفیت باتری خود را افزایش داده یا از فضای این جک برای منظور دیگری استفاده کند. البته چیزی که بسیار مهم است این است که تبدیل یواس‌بی نوع C به جک 3.5 میلی‌متری تا آن زمان در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

نگاهی به 5 پیشرفت مهم در گلکسی نوت 10 سامسونگ

سامسونگ تاکنون در برابر فشار برداشتن جک 3.5 میلی‌متری مقاومت کرده بود و به همین خاطر نیز محبوبیتش در میان طرفداران اندروید بسیار زیاد شد. اما از طرفی فروش سامسونگ اخیر زیاد خوب نبوده است و به همین دلیل اعمال برخی تغییرات برای از بین بردن نظم قدیم ممکن است فروش دوباره طلایی را به این کمپانی بازگرداند. باید دید تصمیم نهایی سامسونگ دراین‌باره چه خواهد بود.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی