• خانه
  • اخبار
  • اطلاعاتی جدید از همراه تاشوی گلکسی F سامسونگ
گلکسی F سامسونگ

اطلاعاتی جدید از همراه تاشوی گلکسی F سامسونگ

گلکسی F سامسونگ را باید یکی از محصولات بسیار جذاب پیش روی بازار دانست و اخبار زیادی درباره این محصول در موبایلستان برای شما منتشر شده است. با این وجود اخبار این همراه هوشمند بی پایان به نظر آمده و هر روز اخبار جدیدی درباره این محصول به دست اصحاب رسانه رسیده و امروز نیز با یکی از این اخبار در خدمت شما هستیم.

مطالب مرتبط

بر اساس این اطلاعات قرار است تا این همراه هوشمند نیرومند با یک رنگ ویژه که یک پرده خاص از نقره است، به بازار مصرف عرضه شود. با این وجود بعید است که این رنگ به عنوان تنها رنگ گلکسی F سامسونگ مطرح باشد و مسلما چندین رنگ دیگر برای آن معرفی خواهند شد.

گلکسی F سامسونگ

پردازنده گلکسی F سامسونگ قرار است تا یکی از نیرومندترین محصولات شرکت کوالکام باشد. این پردازنده، کوالکام اسنپ دراگون 8150 است و به همین دلیل نیز باید گفت که امکان استفاده از رم نزدیک به 10 گیگابایت بر روی این محصول وجود دارد.

حافظه داخلی این محصول نیز به احتمال فراوان 512 گیگابایت خواهد بود و به همین دلیل نیز باید گفت که احتمالا گلکسی F سامسونگ قرار است تا یکی از نیرومندترین محصولات تاریخ تلفن همراه هوشمند باشد. برای همین باید منتظر ماند تا در ابتدای سال 2019 با رونمایی رسمی از این محصول، اطلاعات اصلی آن توسط خود سامسونگ اعلام شوند و ما نیز در صورت دریافت هر اطلاعات جدیدی آن را در اسرع وقت آماده کرده و برای شما منتشر خواهیم ساخت.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی