• خانه
  • اخبار
  • سرانجام تاریخ معرفی گوگل پیکسل 3 بطور رسمی تائید شد
سرانجام تائید رسمی تاریخ معرفی گوگل پیکسل 3

سرانجام تاریخ معرفی گوگل پیکسل 3 بطور رسمی تائید شد

پیش از این نیز در سایت موبایلستان خواندید، تاریخ رونمایی از تلفن‌های همراه هوشمند گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL به‌احتمال‌قوی در حدود چهارم اکتبر خواهد بود. در آن روز، شاهد ویدیوهای بسیار زیادی از کاربرانی خواهیم بود که تجربیات خود را در رابطه با مهاجرت از یک تلفن همراه هوشمند دیگر به پیکسل 3 به نمایش درمی‌آورند. البته شاید برای شما نیز سوال باشد که منبع این پیش‌بینی از کجاست؟

مطالب مرتبط:

فیم بیت (FameBit) نام یکی از کمپانی‌های زیرمجموعه گوگل است که شرکت‌های فعال درزمینهٔ بازاریابی با تأثیرات اجتماعی را به هم متصل می‌کند. یکی از پست‌های قرارگرفته بر روی این سرویس از تولیدکنندگان محتوا در کانادا درخواست کرده است تا این ویدیوهای تبلیغاتی با محتوای ذکرشده را برای این کمپانی بسازند تا تمامی این ویدیوها در تاریخ چهارم اکتبر بر روی یوتیوب قرار بگیرد.

 

 

سرانجام تائید رسمی تاریخ معرفی گوگل پیکسل 3

به‌این‌ترتیب تاریخ رونمایی از محصولات جدید گوگل و به صورت دقیق، معرفی گوگل پیکسل 3 افشا شد که سورپرایز چندان بزرگی هم نبود چون اگر به خاطر داشته باشید پیکسل 2 و پیکسل 2 XL هم دقیقا در چهارم اکتبر سال 2017 میلادی عرضه‌شده بودند. البته یکی از نکاتی که توجه بسیاری از کاربران به خاطر آن به این رونمایی جلب شده است، بهره‌مندی گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL از اندروید 9 پای است. بااین‌حال نسخه‌های قدیمی‌تر پیکسل نیز این به‌روزرسانی را قبل از ماه اکتبر دریافت خواهند کرد.

خوشبختانه برای دانستن قابلیت‌های سخت افزاری این دستگاه های هوشمند نیازی به صبر کردن تا زمان رونمایی و معرفی گوگل پیکسل 3 دیده نمی‌شود زیرا از افشاگری‌ها و شایعات در این رابطه بسیاری از اطلاعات مرتبط با این تلفن‌های همراه هوشمند را در اختیار ما قرار داده اند. تا کنون اطلاعاتی مانند برخورداری از اسنپ دراگون 845، مدل طراحی، وجود شیار صفحه‌نمایش و حتی چند تصویر زنده از این گجت ها دیده‌شده‌اند که می توانید با جستجو در سایت موبایلستان به آنها دسترسی پیدا کنید.

نسخه اندرویدی کروم به قابلیت وبگردی ایمن مجهز شد

بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی