سامسونگ گلکسی S10 قابلیتی به نام Bright Night خواهد داشت

24 دسامبر 2018
گلکسی S9

Bright Night نام قابلیتی است که گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد در پرچم دار آینده خود با نام گلکسی S10 قرار دهد. این ویژگی باعث می‌شود که تلفن هوشمند بتواند در شرایط نوری بسیار ضعیف، تصاویر روشنی را ثبت کند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

گوگل (Google) برای تلفن‌های هوشمند سری پیکسل خود قابلیتی به نام Night Sight را ارائه داده است که کاربران از طریق آن می‌توانند در شرایط نوری ضعیف، تصاویر مطلوبی را ثبت کنند. برخی دیگر از تولید کننده‌های تلفن هوشمند نیز قابلیت نسبتا مشابهی را در داخل اپلیکیشن دوربین خود قرار داده‌اند. برای مثال کمپانی وان‌پلاس (OnePlus) قابلیت مذکور را تحت عنوان Nightscape در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد و در محصولات هواوی (Huawei) نیز این ویژگی Night Mode نام دارد.

مطالب مرتبط:

اخیرا اطلاعاتی از سوی XDA منتشر شده است که اگر درست باشد، به نظر می‌رسد که سامسونگ (Samsung) نیز قصد دارد در پرچم‌دار آینده خود با نام گلکسی S10 چنین امکانی را تحت عنوان Bright Night ارائه کند.

گلکسی S10

XDA این اطلاعات را با بررسی کد‌های موجود در OneUI اندروید Pei بتا که برای گلکسی نوت ۹ منتشر شده، کشف کرده است. قابلیت مذکور تحت عنوان Bright Night در داخل کد‌های سامسونگ قرار گرفته است و کامنتی با عنوان افزایش روشنایی تصاویر نیز در کنار آن ذکر شده است. این کامنت اشاره می‌کند که قابلیت مذکور می‌تواند تصاویر روشنی را حتی در مکان‌های بسیار تاریک ثبت کند. بر اساس آنچه که از کامنت‌های موجود در این کد‌ها می‌توان پی‌برد، شیوه کار ‌Bright Night بدین صورت است که چند تصویر از سوژه ثبت می‌کند و سپس با ترکیب آن‌ها با یکدیگر، یک تصویر نهایی با روشنایی مناسب به دست می‌آورد.

کشمکش قضایی سامسونگ و اپل به دادگاه عالی آمریکا ایالات متحده کشید

XDA مدعی شده به احتمال زیاد قابلیت Bright Night برای مدتی تنها منحصر به گلکسی S10 خواهد بود و بعد از آن در اختیار سایر دستگاه‌ها قرار خواهد گرفت. درست همانند قابلیت سوپر اسلوموشن که در نهایت برای گلکسی S8، گلکسی نوت 8 و گلکسی S9 نیز عرضه شد.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد پرچم‌دار جدید خود را در ماه فوریه همزمان با رویداد  MWC (کنگره جهانی موبایل) معرفی کند. این رویداد در شهر بارسلونا از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ فوریه 2019 (5 تا 8 اسفند 1397) برگزار خواهد شد.

نظرات و انتظارات خود را در خصوص قابلیت Bright Night گلکسی اس 10 با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی